vEdukacja Platforma

modyfikacja 21.04.2011 12:53 | odsłon 4220

Instrukcja logowania

Aby zalogować się do dziennika elektronicznego należy wykonać kilka kroków:
 1. Należy podać swój adres e-mail wychowawcy klasy, który wprowadzi go do systemu. Jeżeli rodzice chcą mieć osobny dostęp mogą podać dwa e-maile. Uczniowie by korzystać z możliwości zaglądania do dzienniczka uczniowskiego podają wychowawcom swój odrębny adres e-mail. W innym wypadku dostęp jest niemożliwy.

 2. Jeśli nasz adres zastał już wprowadzony do systemu przez wychowawcę. Możemy wejść na stronę wybranej szkoły (linki w menu) i wygenerować sobie hasło dostępu do dziennika elektronicznego. Aby to zrobić wpisujemy login podany u wychowawcy i klikamy w link poniżej "Nie pamiętam lub nie mam jeszcze hasła"

  i1.png

 3. Jeśli nasz adres e-mail jest poprawny i znajduje się w systemie to pojawi nam się komunikat :
  i2.png

 4. Następnym krok to zalogowanie się na swoją pocztę e-mail podaną powyżej, i odebranie listu od uonet.vulcan.net.pl. W liście należy kliknąć na link zaznaczony poniżej.
  i3.png

 5. Po kliknięciu w link komputer przekieruje nas na stronę na, której musimy wpisać swoje hasło do systemu. Musimy jednak pamiętać o bezpieczeństwie, hasło powinno mieć minimum 8 znaków w tym dużą, małą literę, znak specjalny oraz liczbę. np(Ab7#Ba8!). Hasło musi być powtórzone jeszcze raz poniżej.
  i4.png

 6. Gdy klikniemy w link utwórz hasło, komputer przeniesie nas na stronę logowania gdzie wpisujemy swój e-mail i utworzone przez siebie hasło. Jeśli wszystko zostało zrobione prawidłowo, możemy się cieszyć z pełnego dostępu do osiągnięć swoich pociech.
  i5.png
Udostępnij na Facebooku Udostępnij na Twitterze